n Brussel - naar homepage

Centrum

Ondersteuningsnetwerk Centrum (ONW Centrum) is een samenwerking tussen verschillende netten en verschillende scholen buitengewoon onderwijs.

Binnen OndersteuningsNetwerk Centrum slaan drie netten: OVSG, GO! en POV de handen in elkaar. Samen het 'officiële ondersteuningsnetwerk'. In dit netwerk bieden 19 scholen buitengewoon onderwijs ondersteuning aan.  In het bestuurscomité zetelen 11 schoolbesturen. De sccholen buitengewoon onderwijs zijn: Claevervelt Buggenhout, Eekhoorn Wemmel, Elzenhof Aarschot, Heemschool Neder-over-Heembeek, Kasterlinden St Agatha Berchem, Klim Op St Lambrechts Woluwe, Lentekind Lennik, Moza-Ik Opwijk, Oase Vilvoorde, Parkschool Leuven, Sterretjes Tienen, Woudlucht Leuven, de Brug Aarschot, de Vest Vilvoorde, Heemschool Neder-over-Heembeek, Kasterlinden St Agatha Berchem, ‘t Schoolhuis Opwijk, Woudlucht Leuven, Zaveldal Brussel.

OndersteuningsNetwerk Centrum bestaat uit 2 netwerkcoaches en 20 regioteams. Deze regioteams zijn multidisciplinair samengesteld. Dit wil zeggen dat er mensen met verschillende opleidingen en ervaring inzitten, bijvoorbeeld kine's, ortho's, psycho's, logo's, leerkrachten of ergo's. Wanneer u een aanmelding doet, komt deze terecht in één van de onderstaande regioteams. Het regioteam van de regio waarin uw school zich bevindt gaat zelfsturend aan de slag met de vraag. Ze zoeken naar het best passende antwoord.

Bij aanmelding kunt u voor type 2 en type 4 een voorkeur van dienstverlenende school opgeven. 

 

Netwerkcoaches

Sofie Beusen

Patricia Metten

Regio Regiocoaches    
Aalst - Lierde Flore Mertens 0499/58. 86. 47 flore.mertens@kasterlinden-vgc.be
Ninove - Dilbeek Annick De Belder 0474/84.14.33 info@mteam8910.be 
Halle - Herne Annick De Belder 0474/84 14 33 info@mteam8910.be 
Opwijk - Asse Sara Buys 052/354195 sara.buys@moza-ik.be
Dendermonde - Zemst Els De Luyck 0498/87.62.87. els.deluyck@kasterlinden-vgc.be
Meise - Wemmel Karin Van Haesendonck 0498/87.65.94 Karin.VanHaesendonck@kasterlinden-vgc.be
St P Leeuw - Ukkel Karin Van Haesendonck 0498/87.65.94 Karin.VanHaesendonck@kasterlinden-vgc.be
Vilvoorde Yennik Meert 0493/31.69.43 yennik.meert@sovilvoorde.be
St Joost t Node - Machelen Manuela Cauwenberghs 0499/86.82.10. Manuela.Cauwenberghs@kasterlinden-vgc.be
Anderlecht - St J Molenbeek Els De Luyck 0498/87.62.87. els.deluyck@kasterlinden-vgc.be
Koekelberg Kristien De Bont 0493/ 31. 26. 89

kristien.debont@kasterlinden-vgc.be 

Brussel Stad Rose van Lysebettens 0491/62 48 08 rose.vanlysebettens@kasterlinden-vgc.be
St L Woluwe - Watermaal-Bosvoorde Manuela Cauwenberghs 0499/86.82.10. Manuela.Cauwenberghs@kasterlinden-vgc.be
Zaventem - Wezenbeek-oppem Eef Deman 0468/33 02 60 eef.deman@oteam.be
Overijse - Tervuren Karen Van Roie 0474/84 81 21 karen.van.roie@ibso-woudlucht.be
Tienen - Landen Kathleen Verfaillie 016/38.06.79 kathleen.verfaillie@oteam.be
Keerbergen - Herent Kim Hermans 016/38.06.79 kim.hermans@oteam.be 
Leuven Katia Bernaerts  0487/19.56.32  Katia.Bernaerts@leuven.be
Aarschot - Lubbeek Karine De Haes 0474/40.74.19 karine.de.haes@hotmail.com
Diest - Tessenderlo Kathleen Verfaillie 016/38.06.79 kathleen.verfaillie@oteam.be