Buddy’s Geert en Selcuk
Ik vind het belangrijk om mijn horizon te verbreden en nieuwe mensen te leren kennen."
Selcuk vindt het project een goede manier om Brussel en de Belgische cultuur beter te leren kennen. Geert en Selcuk kennen elkaar dankzij het buddyproject Compagnons Brussel. Simpelweg samenzijn en delen met elkaar, dat is Compagnons Brussel voor hen.
Buddy's Ahmed en Ruth
Het is niet makkelijk om nieuwe mensen te leren kennen in Brussel."
Ahmed zoekt iemand om zijn Nederlands mee te oefenen. Via het buddyproject Compagnons Brussel ontmoet hij Ruth. Ze spreken geregeld af om samen een koffie te drinken, een potje te kaarten op z’n Soedanees en Nederlands uit te wisselen met Arabisch.
Buddy’s Alaa en Hilde
Compagnons Brussel is een leuk project om te integreren in de stad. Je leert nieuwe mensen en organisaties kennen.
Buddy’s Alvine en Eva
Vaak wordt er bij nieuwkomers de nadruk gelegd op het hebben van een job en spreken van de taal. Informele gelegenheden zijn vaak nog waardevoller. Om mensen te leren kennen en de taal op een leuke manier te oefenen. Compagnons biedt zo’n kansen en betrekt zo nieuwkomers in Brussel op een positieve en leuke manier.
Klik op cc voor ondertitels. Lees hier de tekstversie.
Schrijf je in
Na je inschrijving neemt één van de projectmedewerkers contact met je op. De medewerker luistert naar wat jou interesseert en geeft meer informatie over het project.